Нове

Xiaomi створила недорогу парову швабру

На краудфандінг-платформі від Xiaomi під назвою Youpin з’явилася нова парова електрична швабра. Вона називається Sawadika S260. Коштує новинка всього 76 доларів. Повідомляє prostomob.com.

Швабра може випускати пар з температурою 100 градусів, а ступінь стерилізації за її допомогою становить 99,99%. Вона може пропарювати мармур, керамічну плитку підлогу з дерева та інші поверхні.

Вона імітує рух людських рук, частота рухів в даному режимі досягає 1000 разів на хвилину. Більш того, швабра по суті сама рухається вперед, тому витирати підлогу нескладно за рахунок того, що її залишається тільки притримувати. Це справжня знахідка для літніх людей, яким важно прибирати звичайними швабрами.

Вона оснащена баком для води об’ємом 270 мл. Шнур живлення має довжину 6,5 метрів. Корпус невеликий і легкий, його товщина становить всього 7 см. Тобто ця швабра зможе прибирати під шафою, ліжком і диваном. Універсальна конструкція дає можливість обертання на 270°. Для зручного зберігання швабри є гачок з можливістю повороту на 180°.

Користуватися новинкою дуже просто. За допомогою всього однієї кнопки можна включити подачу пари і почекати деякий час, щоб вода нагрілася та почала випаровуватися. Після того, як червоний індикатор перестане блимати, можна починати прибирання.


Нове


Не пропусти