Нове

Xiaomi випустила бездротовий датчик диму, здатний автономно працювати протягом 5 років

Xiaomi випустила новий продукт для розумного будинку, який в даний час продається через краудфандингову платформу Youpin.

Новий датчик диму Xiaomi, є продуктом, створеним спільно Xiaomi і Honeywell, і логотипи двох брендів видно на передній панелі пристрою. Датчик диму має сертифікацію 3C, як пристрій протипожежного захисту, що означає високий рівень надійності. Його можна використовувати в парі з додатком MIJIA, щоб підключити до екосистеми розумного будинку. Це можливо завдяки наявності в пристрої модуля WiFi. Саме це відрізняє новий датчик диму Xiaomi від старого, який був випущений пару років назад.

Як і в попередній моделі, датчик диму Xiaomi використовує конструкцію оптичного лабіринту, яка може виявляти частки диму, що утворюються під час пожежі. При виявленні небезпечної ситуації датчик передає сигнал тривоги на смартфон користувача. Датчик диму також має динамік, який може видавати звуковий сигнал гучністю 80 дБ в межах 3 метрів, що дозволяє людям вчасно зреагувати. Датчик також оснащений сіткою від комах. У пристрої використовується батарея на 2400 мА * год, яка відслужила вже до 5 років. Вартість близько 22 доларів.

Нове


Не пропусти