Нове

Жителя США заарештували за поїздку на задньому сидінні Tesla в режимі автопілота

Заможний житель Сан-Франциско Парам Шарму був заарештований за поїздку на задньому сидінні Tesla, поки електрокар рухався на автопілоті.

Йому пред’явили звинувачення в необережному водінні і непокорі офіцерові, крім того, підставою для арешту стали відеоролики з мережі з демонстрацією цього трюку.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений itslavishbitch (@goldcollarlavish)

Однак попри те, що американець опинився в тюрмі, а автомобіль – на штрафмайданчику, відразу після звільнення Шарму повторив цей досвід на новій Tesla, яка самостійно везла його на інтерв’ю в студію телеканалу KTVU.

Там Шарму розповів, що Tesla укомплектована пакетом Full Self-Driving вартістю $ 10 000, завдяки якому електрокар може автоматично змінювати смугу руху, а також розпізнавати світлофори і знаки зупинки.

За словами американця, він готовий повторювати свій трюк знову і знову, тому що дуже багатий, а Tesla, на його думку, це абсолютно безпечні безпілотники.

Тут я як вдома. Я розслабляюся в розкоші, поки Ілон Маск везе мене. У мене є необмежена кількість грошей, які я можу витратити на нові Tesla. Якщо ви заберете мою Tesla, я куплю ще одну. Ось як це працює, – заявив Парам Шарму в інтерв’ю.
При цьому сама Tesla визнає, що Full Self-Driving – це не повністю автономна система, тому водій зобов’язаний перебувати на передньому сидінні і контролювати рух електрокара.


Нове


Не пропусти