Нове

Zoom оновила сво] додатки для iOS, щоб прибрати код, що відправляє дані користувачів в Facebook

За повідомленнями джерел мережі, розробники з компанії Zoom випустили оновлення iOS-версії однойменного додатка для організації відеоконференцій, щоб прибрати з нього код, який використовується для відправки даних користувача в Facebook. Це було зроблено після того, як дослідники з’ясували, що додаток відправляє в Facebook деякі дані, в тому числі час авторизації в Zoom, часовий пояс, місто, в якому знаходиться користувач, відомості про Ваш пристрій.

Справа в тому, що в Zoom була реалізована функція «Увійти через Facebook», побудована на основі пакета програмного забезпечення для розробників Facebook SDK. Кілька днів тому Zoom стало відомо про те, що «Facebook SDK використовується для збору інформації, яка не потрібна для реалізації функцій програми». Представник Zoom підкреслив, що компанія дуже серйозно ставиться до конфіденційності даних користувача, тому розробники зробили дії для усунення інциденту. Нагадаємо, SDK (software developer kit) являє собою комплект засобів розробки, який часто використовується творцями програмних рішень для впровадження певних функцій в свої власні додатки. Однак використання SDK може привести до того, що певні дані будуть передаватися третій стороні.

«Дані, зібрані Facebook SDK, не включали в себе будь-яку особисту інформацію користувачів. Правильніше сказати, що збиралися дані про пристрої користувачів, такі як тип і версія операційної системи, часовий пояс пристрою, модель гаджета, розмір екрану, обсяг накопичувача, тип і модель процесора і ін. », – йдеться в заяві Zoom.

В останньому оновленні Zoom для iOS проблема з відправкою призначених для користувача даних в Facebook була вирішена, а сама функція «Увійти через Facebook» була перероблена. «Ми видалили Facebook SDK і реконфигурироваться функцію авторизації в додатку через акаунт соціальної мережі. Це означає, що користувачі Facebook, як і раніше зможуть входити в систему, використовуючи обліковий запис соцмережі. Щоб ці зміни вступили в силу, користувачам буде потрібно оновити наш додаток до останньої версії, як тільки вона стане доступною. Ми щиро перепрошуємо за це упущення і залишаємося прихильні захисту даних наших користувачів », сказано в заяві Zoom.

Джерело


Нове


Не пропусти